Description
Individual airtight packaging. No parabens. Lemon scent. Crepe fabric wipe.
Home / Products /
QAR 101.96
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Individual airtight packaging. No parabens. Lemon scent. Crepe fabric wipe.
Data sheet
| Length | 8 cm |
|---|---|
| Breadth | 6 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Customer packaging | 500 pièces |
| Main strength 1 | Pleasant scent. |
| Main strength 2 | Easy to use. |
| Main color | white |
| Main material | non-woven |
| Sales argument | Customizable |
| Weight | 1920 g |
Specific References
| EAN13 | 5024577105895 |
|---|