Product Details
1030216
Data sheet
| Diameter | 3.9 cm |
|---|---|
| Height | 1.6 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Customer packaging | 70 pièces |
| Shape | round |
| Main color | white |
| Main material | paraffin |
| Model Title | Flat round white tealight, Spaas |
| Weight | 1280 g |
| Time of combustion | 6 h |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 5411708085681 |
|---|

