Description
The roll is pre-cut every 30 cm.
Home / Products /
QAR 60.69 Original price was: QAR 60.69.QAR 45.52Current price is: QAR 45.52.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
The roll is pre-cut every 30 cm.
Data sheet
| Length | 0.4 m |
|---|---|
| Breadth | 24 m |
| Environmental label | PEFC |
| Main strength 1 | Looks great on the table. |
| Main strength 2 | On-trend colour. |
| Main color | blue |
| Main material | non-woven |
| Range | LISAH |
| Sales argument | Customizable Eco Friendly |
| Thickness | 60 g/m² |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 3504082822880 |
|---|
QAR 919.80 Original price was: QAR 919.80.QAR 275.94Current price is: QAR 275.94.
QAR 47.82 Original price was: QAR 47.82.QAR 21.52Current price is: QAR 21.52.
QAR 47.82 Original price was: QAR 47.82.QAR 21.52Current price is: QAR 21.52.