Description
SVART OVAL BASKET WHISPER WHITE L24XW19XH8CM METAL
Home / Products /
QAR 151.20
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
SVART OVAL BASKET WHISPER WHITE L24XW19XH8CM METAL
Data sheet
| Length | 24 cm |
|---|---|
| Height | 8 cm |
| Breadth | 19 cm |
| Shape | oval |
| Main color | white |
| Main material | metal |
| OK BDD Cross Selling | no |
| fire-retardant classification | no |
| Folding chair | no |
| Folding table | no |
| outdoor use | no |
| self-assembly | no |
Specific References
| EAN13 | 4004133304284 |
|---|