Description
Stainless steel waiter’s tray Ø40cm.
Home / Products /
QAR 130.20
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Stainless steel waiter’s tray Ø40cm.
Data sheet
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
|---|---|
| Diameter | 40 cm |
| Height | 2.3 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | round |
| Main strength 1 | Robust |
| Main strength 2 | Ideal for receptions. |
| Main material | stainless steel |
| Range | HYPINOX |
| Sales argument | Customizable Stackable |
| Weight | 724 g |
| Shape of tray edge | straight edge |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 8414271628412 |
|---|