Product Details
2004422
Data sheet
| Length | 24 cm |
|---|---|
| Height | 2 cm |
| Breadth | 24 cm |
| Customer packaging | 1 pièces |
| Shape | square |
| Main strength 1 | Food safe |
| Main color | brown |
| Main material | glass |
| Weight | 0.7 kg |
Home / Products /
QAR 179.55 Original price was: QAR 179.55.QAR 116.71Current price is: QAR 116.71.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Data sheet
| Length | 24 cm |
|---|---|
| Height | 2 cm |
| Breadth | 24 cm |
| Customer packaging | 1 pièces |
| Shape | square |
| Main strength 1 | Food safe |
| Main color | brown |
| Main material | glass |
| Weight | 0.7 kg |
QAR 25.67 Original price was: QAR 25.67.QAR 19.25Current price is: QAR 19.25.
QAR 69.51 Original price was: QAR 69.51.QAR 48.66Current price is: QAR 48.66.
QAR 10.91 Original price was: QAR 10.91.QAR 9.82Current price is: QAR 9.82.