Product Details
1064677
Data sheet
| Level | 10 cl |
|---|---|
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
| Diameter | 8 cm |
| Height | 3.5 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | round |
| Main color | grey |
| Main material | porcelain |
| Detail of main material | glazed |
| Range | NEO FUSION |
| Sales argument | Customizable |
| Terms of use | dishwasher safe |
| Model Title | Round ramekin, 10 cl, Neo Fusion, Rak |
| Type of cooking | microwave oven salamander |
| Weight | 84 g |
| Decor | volcano |
| Finish | matt |
| Color shade | Stone Grey |
| With lid ? | Without cover |
| With handle(s) ? | Without handle |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 6294009461205 |
|---|


