Description
transparent lid for KALI temperer
Home / Products /
transparent lid for KALI temperer
Data sheet
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
|---|---|
| Diameter | 26.7 cm |
| Height | 3.5 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Main strength 1 | Transparent |
| Main strength 2 | Easy care. |
| Main color | transparent |
| Main material | plastic |
| Range | KALI |
| Terms of use | dishwasher safe |
| Weight | 0.25 kg |
| Handle ? | with hanlde |
| Reinforcement ? | without reinforcement |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 3660918386275 |
|---|