Description
Shell Line Collection is essential organic design that welcomes a global cuisine. ( Design by Ana Roquero)
Home / Products /
QAR 61.11
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Shell Line Collection is essential organic design that welcomes a global cuisine. ( Design by Ana Roquero)
Data sheet
| Level | 250 ml |
|---|---|
| Diameter | 13 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Customer packaging | 1 pièces |
| Shape | round |
| Main strength 1 | Microwave |
| Main strength 2 | dishwasher proof |
| Main color | white |
| Main material | porcelain |
| Weight | 313 g |
| Finish | high-shine polish |
| OK BDD Cross Selling | no |
Specific References
| EAN13 | 8436557250681 |
|---|