Description
Stainless steel wire bread or fruit basket.
Home / Products /
QAR 131.25
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Stainless steel wire bread or fruit basket.
Data sheet
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
|---|---|
| Diameter | 20 cm |
| Height | 8.6 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | round |
| Main strength 1 | Easy maintenance and durable. |
| Main strength 2 | Modern design in stainless steel wire. |
| Main color | grey |
| Main material | stainless steel |
| Sales argument | Customizable |
| Weight | 0.36 kg |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 4004133302204 |
|---|