Description
Supports adjustable according to the size of the burner.
Home / Products /
QAR 292.95
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Supports adjustable according to the size of the burner.
Data sheet
| Length | 56 cm |
|---|---|
| Height | 70 cm |
| Breadth | 56 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Main strength 1 | Easy to handle. |
| Main strength 2 | Robust. |
| Main color | grey |
| Main material | steel |
| Weight | 1.98 kg |
| On stand (legs) ? | not standing |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 8414271637001 |
|---|