Description
Slate on wooden base. With a two-sided writing surface, a hardwood handle and a metal frame. Can be used as a menu holder, cutlery holder or tapas holder, for example.
Home / Products /
QAR 238.35 Original price was: QAR 238.35.QAR 73.89Current price is: QAR 73.89.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Slate on wooden base. With a two-sided writing surface, a hardwood handle and a metal frame. Can be used as a menu holder, cutlery holder or tapas holder, for example.
Data sheet
| Depth | 20 cm |
|---|---|
| Height | 34 cm |
| Breadth | 22 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | Multi-purpose |
| Main strength 2 | Communication tool to be used during service |
| Main color | black |
| Main material | steel |
| Weight | 993 g |
| Secondary colors | chestnut |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 8719075283097 |
|---|
QAR 7,329.00 Original price was: QAR 7,329.00.QAR 2,345.28Current price is: QAR 2,345.28.
QAR 113.40 Original price was: QAR 113.40.QAR 35.15Current price is: QAR 35.15.
QAR 73.61 Original price was: QAR 73.61.QAR 33.86Current price is: QAR 33.86.