Description
Set of three Acacia wood display units, Large: 56 x 18 x 18 cm Medium: 48.5 x 18 x 15, Small: 44 x 18 x 11.5 cm.
Home / Products /
QAR 1,123.50
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Set of three Acacia wood display units, Large: 56 x 18 x 18 cm Medium: 48.5 x 18 x 15, Small: 44 x 18 x 11.5 cm.
Data sheet
| Length | 56 cm |
|---|---|
| Height | 18 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Customer packaging | 3 pièces |
| Main strength 1 | To give your buffet presentation a lift and get people talking |
| Main strength 2 | That natural wood touch |
| Main color | brown |
| Main material | wood |
| Detail of main material | acacia |
| Weight | 4.88 kg |
| Chipping guarantee | Without warranty |
| With lid ? | Without cover |
| With handle(s) ? | Without handle |
| With wing ? | Without wing |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 0727875203113 |
|---|