Product Details
1019934
Data sheet
| Level | 3.6 cl |
|---|---|
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
| Length | 10.8 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Breadth | 5.4 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | rectangular |
| Main color | ivory |
| Main material | porcelain |
| Detail of main material | glazed |
| Range | MAZZA |
| Sales argument | Customizable Stackable |
| Terms of use | dishwasher safe |
| Model Title | Rectangular ivory porcelain bowl, Mazza, Rak |
| Type of cooking | microwave oven salamander |
| Finish | high shine |
| Chipping guarantee | Without warranty |
| With lid ? | Without cover |
| With handle(s) ? | Without handle |
| With wing ? | Without wing |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 6294009414201 |
|---|


