Description
Disc Ø6.8cm. Black base. Ideal for product info. Sold in packs of 10.
Home / Products /
Disc Ø6.8cm. Black base. Ideal for product info. Sold in packs of 10.
Data sheet
| Length | 6.8 cm |
|---|---|
| Breadth | 6.8 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | 1 disk, 4 pieces of information |
| Main strength 2 | Durable |
| Main color | black |
| Main material | plastic |
| Detail of main material | polyvinyl chloride (pvc) |
| Range | BOUCHERIE |
| Weight | 0.8 kg |
| Decor | info |
Specific References
| EAN13 | 5413521930018 |
|---|