Description
Shell Line Collection is essential organic design that welcomes a global cuisine. ( Design by Ana Roquero)
Home / Products /
QAR 124.95
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Shell Line Collection is essential organic design that welcomes a global cuisine. ( Design by Ana Roquero)
Data sheet
| Diameter | 25 cm |
|---|---|
| Length | 25 cm |
| Height | 6 cm |
| Breadth | 26 cm |
| Customer packaging | 1 pièces |
| Shape | round |
| Main strength 1 | Microwave |
| Main strength 2 | dishwasher proof |
| Main color | white |
| Main material | porcelain |
| Weight | 719 g |
| Finish | matt |
| OK BDD Cross Selling | no |
Specific References
| EAN13 | 8436557250421 |
|---|