Description
Red velvet rope for barrier with chrome tip, 1.5m long.
Home / Products /
QAR 323.40 Original price was: QAR 323.40.QAR 97.02Current price is: QAR 97.02.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Red velvet rope for barrier with chrome tip, 1.5m long.
Data sheet
| Length | 150 cm |
|---|---|
| Breadth | 3.8 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | Very stable! |
| Main strength 2 | Completely weatherproof! |
| Main color | red |
| Main material | cotton |
| Weight | 0.56 kg |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 8717624242137 |
|---|
QAR 9.20 Original price was: QAR 9.20.QAR 1.75Current price is: QAR 1.75.
QAR 2,835.00 Original price was: QAR 2,835.00.QAR 878.85Current price is: QAR 878.85.
QAR 113.40 Original price was: QAR 113.40.QAR 35.15Current price is: QAR 35.15.