Description
White underneath, gold or silver on top.
Home / Products /
QAR 73.71 Original price was: QAR 73.71.QAR 41.28Current price is: QAR 41.28.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
White underneath, gold or silver on top.
Data sheet
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
|---|---|
| Length | 42 cm |
| Breadth | 28 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Customer packaging | 25 pièces |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | Trays for food presentation. |
| Main strength 2 | Robust, to protect your displays. |
| Main color | silver |
| Main material | cardboard |
| Sales argument | Customizable Stackable |
| Weight | 3990 g |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 3109396305304 |
|---|
QAR 17.15 Original price was: QAR 17.15.QAR 3.26Current price is: QAR 3.26.
QAR 8.70 Original price was: QAR 8.70.QAR 1.65Current price is: QAR 1.65.
QAR 73.61 Original price was: QAR 73.61.QAR 33.86Current price is: QAR 33.86.