Product Details
369826
Data sheet
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
|---|---|
| Diameter | 14 cm |
| Height | 3.5 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | round |
| Main color | brown |
| Main material | terracotta |
| Range | CATALANE |
| Model Title | Brown round catalan plate, Catalane, Pro.mundi |
| Type of cooking | oven |
| Weight | 254 g |
| Finish | high shine |
| With lid ? | Without cover |
| With handle(s) ? | Without handle |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 8423609001483 |
|---|
