Description
BRICK RUSTIC WHITE L16.5XW6.7XH6CM
Home / Products /
QAR 180.00
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
BRICK RUSTIC WHITE L16.5XW6.7XH6CM
Data sheet
| Length | 16.5 cm |
|---|---|
| Height | 6 cm |
| Breadth | 6.7 cm |
| Customer packaging | 1 pièces |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | Dishwasher safe |
| Main color | white |
| Main material | stoneware |
| Finish | high shine |