Description
Bill holder with wooden base, closes with an elastic band, polyurethane cover, easy to clean.
Home / Products /
QAR 141.75
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Bill holder with wooden base, closes with an elastic band, polyurethane cover, easy to clean.
Data sheet
| Length | 17.9 cm |
|---|---|
| Breadth | 10 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | Stylish |
| Main strength 2 | Quality materials |
| Main color | black |
| Main material | wood |
| Detail of secondary materials | polyurethane |
| Secondary materials | plastic |
| Weight | 134 g |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 8719075283219 |
|---|