Description
Metal mesh bread or fruit basket with modern design. Stackable.
Home / Products /
QAR 28.63
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Metal mesh bread or fruit basket with modern design. Stackable.
Data sheet
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
|---|---|
| Length | 22 cm |
| Height | 5 cm |
| Breadth | 14 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | oval |
| Main strength 1 | Modern design |
| Main strength 2 | Lightweight |
| Main color | black |
| Main material | steel |
| Range | BOUCLE |
| Weight | 90 g |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 727875091178 |
|---|