Description
BUFFET STAND BLACK L23XW19XH40.5CM METAL
Home / Products /
QAR 212.10
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
BUFFET STAND BLACK L23XW19XH40.5CM METAL
Data sheet
| Length | 23 cm |
|---|---|
| Height | 40.5 cm |
| Breadth | 19 cm |
| Shape | rectangular |
| Main color | black |
| Main material | metal |
| OK BDD Cross Selling | no |
| fire-retardant classification | no |
| Folding chair | no |
| Folding table | no |
| outdoor use | no |
| self-assembly | no |
Specific References
| EAN13 | 4004133333048 |
|---|