Description
An unassuming artifact like object, the Lasair Lamp is a perfect example of functional and aesthetic in one piece together. The beautiful traditional design on the piece makes it interesting for your space
Home / Products /
QAR 162.75
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
An unassuming artifact like object, the Lasair Lamp is a perfect example of functional and aesthetic in one piece together. The beautiful traditional design on the piece makes it interesting for your space
Data sheet
| Diameter | 7 cm |
|---|---|
| Height | 14 cm |
| Customer packaging | 1 pièces |
| Main strength 1 | portable rechargeable |
| Main strength 2 | 12 hours lite time |
| Main color | black |
| Main material | plastic |
| Weight | 300 g |
| Pricing Strategy | BETTER |
| OK BDD Cross Selling | no |
| fire-retardant classification | no |
| Folding chair | no |
| Folding table | no |
| outdoor use | no |
| self-assembly | no |