Product Details
2004533
Data sheet
| Diameter | 9 cm |
|---|---|
| Height | 20 cm |
| Customer packaging | 1 pièces |
| Main strength 1 | portable rechargeable |
| Main strength 2 | 12 hours lite time |
| Main material | plastic |
| Weight | 300 g |
| Pricing Strategy | BETTER |
| OK BDD Cross Selling | no |
| fire-retardant classification | no |
| Folding chair | no |
| Folding table | no |
| outdoor use | no |
| self-assembly | no |
