Description
Tiered serving platter. Three tier serving platter for buffet food display with 3 removable cake plates on handmade cast metal base. A Branches design 3 tier afternoon tea stand for lobbies or for vip amenities in hotel rooms.
Home / Products /
QAR 2,635.50
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Tiered serving platter. Three tier serving platter for buffet food display with 3 removable cake plates on handmade cast metal base. A Branches design 3 tier afternoon tea stand for lobbies or for vip amenities in hotel rooms.
Data sheet
| Length | 48 cm |
|---|---|
| Height | 38 cm |
| Breadth | 40 cm |
| Customer packaging | 1 pièces |
| Main color | gold |
| Main material | glass |
| OK BDD Cross Selling | no |
| fire-retardant classification | no |
| Folding chair | no |
| Folding table | no |
| outdoor use | no |
| self-assembly | no |