Description
Rectangular bar runner in flexible plastic.
Home / Products /
Rectangular bar runner in flexible plastic.
Data sheet
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
|---|---|
| Length | 45 cm |
| Breadth | 30.2 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Main strength 1 | Keeps the surface of the bar clean and ensures that glasses remain stable. |
| Main strength 2 | Non-slip. |
| Main color | black |
| Main material | plastic |
| Detail of main material | polyvinyl chloride (pvc) |
| Weight | 725 g |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 3660020002681 |
|---|