Description
Ideal for making home-made kebabs.
Home / Products /
QAR 4.66
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Ideal for making home-made kebabs.
Data sheet
| Certifications, Standards, Procedures | Food Contact |
|---|---|
| Length | 35 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Main strength 1 | Robust. |
| Main strength 2 | Easy to clean. |
| Main material | stainless steel |
| Terms of use | dishwasher safe |
| Weight | 256 g |
| Length of knife | 35 cm |
| With base ? | without base |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 3660020034040 |
|---|