Description
White disposable mélusine chef’s hat.
Home / Products /
QAR 80.43
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
White disposable mélusine chef’s hat.
Data sheet
| Length | 65 cm |
|---|---|
| Height | 25 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Customer packaging | 10 pièces |
| Main strength 1 | Good hold. |
| Main strength 2 | Disposable solution, guarantees perfect hygiene. |
| Main color | white |
| Main material | viscose |
| Weight | 340 g |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 3334497603312 |
|---|