Description
Imitation leather bill holder from the Tendance range
Home / Products /
QAR 94.29
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Imitation leather bill holder from the Tendance range
Data sheet
| Length | 23 cm |
|---|---|
| Breadth | 13 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | Simple, neutral design which will go perfectly with your restaurant. |
| Main strength 2 | Imitation leather, easy to clean with a damp cloth. |
| Main color | black |
| Main material | plastic |
| Detail of main material | polyurethane |
| Weight | 0.11 kg |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 8717624240782 |
|---|