Description
Self-adhesive slate roll, can be cut. To be used on any surface. Can be written on with a chalk marker. Wipe-clean with water.
Home / Products /
QAR 94.29 Original price was: QAR 94.29.QAR 28.29Current price is: QAR 28.29.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Self-adhesive slate roll, can be cut. To be used on any surface. Can be written on with a chalk marker. Wipe-clean with water.
Data sheet
| Length | 100 cm |
|---|---|
| Breadth | 45 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | To be used on any surface. |
| Main strength 2 | Can be cut if necessary. |
| Main color | black |
| Main material | plastic |
| Detail of main material | polyvinyl chloride (pvc) |
| Weight | 0.16 kg |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 8719075281352 |
|---|
QAR 14.45 Original price was: QAR 14.45.QAR 2.75Current price is: QAR 2.75.
QAR 111.30 Original price was: QAR 111.30.QAR 38.96Current price is: QAR 38.96.
QAR 58.38 Original price was: QAR 58.38.QAR 20.43Current price is: QAR 20.43.