Description
Slate on wooden base. With a two-sided writing surface, a hardwood handle and a metal frame. Can be used as a menu holder, cutlery holder or tapas holder, for example.
Home / Products /
QAR 238.35 Original price was: QAR 238.35.QAR 73.89Current price is: QAR 73.89.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Slate on wooden base. With a two-sided writing surface, a hardwood handle and a metal frame. Can be used as a menu holder, cutlery holder or tapas holder, for example.
Data sheet
| Depth | 20 cm |
|---|---|
| Height | 34 cm |
| Breadth | 22 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Shape | rectangular |
| Main strength 1 | Multi-purpose |
| Main strength 2 | Communication tool to be used during service |
| Main color | black |
| Main material | steel |
| Weight | 993 g |
| Secondary colors | chestnut |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 8719075283097 |
|---|
QAR 8.70 Original price was: QAR 8.70.QAR 1.65Current price is: QAR 1.65.
QAR 149.10 Original price was: QAR 149.10.QAR 47.71Current price is: QAR 47.71.
QAR 137.55 Original price was: QAR 137.55.QAR 48.14Current price is: QAR 48.14.