Description
The roll is pre-cut every 30 cm.
Home / Products /
QAR 55.44 Original price was: QAR 55.44.QAR 38.81Current price is: QAR 38.81.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
The roll is pre-cut every 30 cm.
Data sheet
| Length | 0.4 m |
|---|---|
| Breadth | 24 m |
| Environmental label | PEFC |
| Main strength 1 | Looks great on the table. |
| Main strength 2 | On-trend colour. |
| Main color | purple |
| Main material | non-woven |
| Range | LISAH |
| Sales argument | Customizable Eco Friendly |
| Weight | 640 g |
| Thickness | 60 g/m² |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 3504082814885 |
|---|
QAR 5.42 Original price was: QAR 5.42.QAR 1.03Current price is: QAR 1.03.
QAR 2,835.00 Original price was: QAR 2,835.00.QAR 878.85Current price is: QAR 878.85.
QAR 137.55 Original price was: QAR 137.55.QAR 48.14Current price is: QAR 48.14.