Description
Table dispenser for Z-folded napkins.
Home / Products /
QAR 285.60 Original price was: QAR 285.60.QAR 185.64Current price is: QAR 185.64.
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Table dispenser for Z-folded napkins.
Data sheet
| Length | 20 cm |
|---|---|
| Height | 14 cm |
| Breadth | 17 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Main strength 1 | Practical and easy to use. |
| Main strength 2 | This compact dispenser fits on any table. |
| Main color | black |
| Main material | plastic |
| Detail of main material | ABS |
| Sales argument | Customizable |
| Type of distributor | portable |
| Pricing Strategy | BEST |
Specific References
| EAN13 | 3378921652002 |
|---|
QAR 8.70 Original price was: QAR 8.70.QAR 1.65Current price is: QAR 1.65.
QAR 113.40 Original price was: QAR 113.40.QAR 35.15Current price is: QAR 35.15.
QAR 107.10 Original price was: QAR 107.10.QAR 37.49Current price is: QAR 37.49.