Description
Set of three non-slip display units, chrome wire and non-slip black tray,
Home / Products /
QAR 386.40
We are here to support you
Get it delivered in 48-72 hours
7 days easy returns & refund
Set of three non-slip display units, chrome wire and non-slip black tray,
Data sheet
| Length | 15 cm |
|---|---|
| Height | 10 cm |
| Breadth | 15 cm |
| Environmental label | not applicable |
| Customer packaging | 3 pièces |
| Shape | square |
| Main strength 1 | Give your buffets a lift |
| Main strength 2 | Non-slip |
| Main color | black |
| Main material | steel |
| Weight | 2.19 kg |
| Chipping guarantee | Without warranty |
| With lid ? | Without cover |
| With handle(s) ? | Without handle |
| With wing ? | Without wing |
| Pricing Strategy | BETTER |
Specific References
| EAN13 | 727875099457 |
|---|